MMU01020E2700BB100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
270 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory MELF, 0102 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMU01020E2700BB100
Numer produktu DigiKey
749-MMU01020E2700BB100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMU01020E2700BB100
Opis
MMU 0102-15 0.1% B1 270R
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
MELF, 0102
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,043" x 0,087" (1,10mm x 2,20mm) (śr. x dł.)