MMU01020D2261CB300
Numer produktu DigiKey
749-MMU01020D2261CB300TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMU01020D2261CB300
Opis
MMU 0102-25 0.25% BL 2K26
Szczegółowy opis
2.26 kOhms ±0,25% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory MELF, 0102 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,043" x 0,087" (1,10mm x 2,20mm) (śr. x dł.)