MMB0207MC7503FB200
Numer produktu DigiKey
749-MMB0207MC7503FB200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
749-MMB0207MC7503FB200CT-ND - Taśma cięta (CT)
749-MMB0207MC7503FB200DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMB0207MC7503FB200
Opis
RES SMD 750K OHM 1% 1W MELF
Szczegółowy opis
750 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory MELF, 0207 Napięcie wysokie Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMB0207MC7503FB200 Modele
Funkcje
Napięcie wysokie
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,228" (2,20mm x 5,80mm) (śr. x dł.)