MMB0207MC7503FB200 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MMB0207MC7503FB200 |
Opis | RES SMD 750K OHM 1% 1W MELF |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 11 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 750 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory MELF, 0207 Napięcie wysokie Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | MMB0207MC7503FB200 Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Funkcje Napięcie wysokie |
Seria | Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia MELF, 0207 |
Rezystancja | Obudowa dostawcy urządzenia |
Tolerancja | Rozmiar / wymiar 0,087" x 0,228" (2,20mm x 5,80mm) (śr. x dł.) |