MMB02070E1004BB100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
1 MOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Mikroukład rezystory MELF, 0207 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMB02070E1004BB100
Numer produktu DigiKey
749-MMB02070E1004BB100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMB02070E1004BB100
Opis
MMB 0207-15 0.1% B1 1M0
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,228" (2,20mm x 5,80mm) (śr. x dł.)