MMB02070D2152BB200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
21.5 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Mikroukład rezystory MELF, 0207 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMB02070D2152BB200
Numer produktu DigiKey
749-MMB02070D2152BB200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMB02070D2152BB200
Opis
MMB 0207-25 0.1% B2 21K5
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,228" (2,20mm x 5,80mm) (śr. x dł.)