MMB02070C8068FB700 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
8.06 Ohms ±1% 0,4W, 2/5W Mikroukład rezystory MELF, 0207 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMB02070C8068FB700
Numer produktu DigiKey
749-MMB02070C8068FB700TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMB02070C8068FB700
Opis
MMB 0207-50 1% B7 8R06
Szczegółowy opis
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,228" (2,20mm x 5,80mm) (śr. x dł.)