MMB02070C3651FB700
Numer produktu DigiKey
MMB02070C3651FB700-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMB02070C3651FB700
Opis
RES SMD 3.65K OHM 1% 1W 0207
Szczegółowy opis
3.65 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory MELF, 0207 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMB02070C3651FB700 Modele
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,228" (2,20mm x 5,80mm) (śr. x dł.)