MMB02070C2207FB200
Numer produktu DigiKey
749-1096-2-ND - Taśma i szpula (TR)
749-1096-1-ND - Taśma cięta (CT)
749-1096-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMB02070C2207FB200
Opis
RES 0.22 OHM 1% 1W 0207
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory MELF, 0207 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMB02070C2207FB200 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
MELF, 0207
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,228" (2,20mm x 5,80mm) (śr. x dł.)