MMA0204MC1004FB300
Numer produktu DigiKey
MMA-1.0MCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MMA-1.0MCCT-ND - Taśma cięta (CT)
MMA-1.0MCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMA0204MC1004FB300
Opis
RES SMD 1M OHM 1% 0.4W MELF
Szczegółowy opis
1 MOhms ±1% 0,4W, 2/5W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Napięcie wysokie Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMA0204MC1004FB300 Modele
Funkcje
Napięcie wysokie
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)