MMA0204AC5118FB300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
5.11 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMA0204AC5118FB300
Numer produktu DigiKey
749-MMA0204AC5118FB300TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMA0204AC5118FB300
Opis
MMA 0204-50 1% HF BL 5R11
Szczegółowy opis
Funkcje
Odporny na siarkę
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)