MMA02040E3482BB300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
34.8 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MELF Assembly Video
Resistors: Vishay MELF Resistors Take on Thin &Thick Film Technologies in Head to Head Competition
MMA02040E3482BB300
Numer produktu DigiKey
MMA02040E3482BB300-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMA02040E3482BB300
Opis
RES 34.8KOHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMA02040E3482BB300 Modele
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)