MMA02040E1822CB300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
18.2 kOhms ±0,25% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMA02040E1822CB300
Numer produktu DigiKey
749-MMA02040E1822CB300TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMA02040E1822CB300
Opis
MMA 0204-15 0.25% BL 18K2
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)