MMA02040E1650BB100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
165 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMA02040E1650BB100
Numer produktu DigiKey
749-MMA02040E1650BB100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMA02040E1650BB100
Opis
MMA 0204-15 0.1% B1 165R
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)