MMA02040E1132BB300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
11.3 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MELF Assembly Video
Resistors: Vishay MELF Resistors Take on Thin &Thick Film Technologies in Head to Head Competition
MMA02040E1132BB300
Numer produktu DigiKey
MMA02040E1132BB300-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMA02040E1132BB300
Opis
RES 11.3KOHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMA02040E1132BB300 Modele
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)