MMA02040D5119BB100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
51.1 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MMA02040D5119BB100
Numer produktu DigiKey
749-MMA02040D5119BB100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MMA02040D5119BB100
Opis
MMA 0204-25 0.1% B1 51R1
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
MELF, 0204
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)