MMA02040C8200FB300
Numer produktu DigiKey
MMA-820ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
MMA-820ACT-ND - Taśma cięta (CT)
MMA-820ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMA02040C8200FB300
Opis
RES SMD 820 OHM 1% 0.4W 0204
Szczegółowy opis
820 Ohms ±1% 0,4W, 2/5W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MMA02040C8200FB300 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.)