MMA02040C1003FB300 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MMA02040C1003FB300 |
Opis | RES SMD 100K OHM 1% 0.4W 0204 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 11 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 kOhms ±1% 0,4W, 2/5W Mikroukład rezystory MELF, 0204 Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | MMA02040C1003FB300 Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Funkcje Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 |
Seria | Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia MELF, 0204 |
Rezystancja | Obudowa dostawcy urządzenia |
Tolerancja | Rozmiar / wymiar 0,055" x 0,142" (1,40mm x 3,60mm) (śr. x dł.) |