MFU0805FF00500P500
Numer produktu DigiKey
749-MFU0805FF00500P500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
749-MFU0805FF00500P500CT-ND - Taśma cięta (CT)
749-MFU0805FF00500P500DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MFU0805FF00500P500
Opis
FUSE BOARD MNT 500MA 32VDC 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 mA ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MFU0805FF00500P500 Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
9.0E-4
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
UL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" x 0,018" (2,00mm x 1,25mm x 0,45mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.57 Ohms