MFU0402FF01750E500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.75 A ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MFU0402FF01750E500
Numer produktu DigiKey
MFU0402FF01750E500-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MFU0402FF01750E500
Opis
FUSE BOARD MNT 1.75A 32VDC 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MFU0402FF01750E500 Modele
50A
Topnienie I²t
0.0077
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" x 0,013" (1,00mm x 0,50mm x 0,32mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.054 Ohms