MFU0402FF01000E500
Numer produktu DigiKey
749-MFU0402FF01000E500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
749-MFU0402FF01000E500CT-ND - Taśma cięta (CT)
749-MFU0402FF01000E500DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MFU0402FF01000E500
Opis
FUSE BOARD MOUNT 1A 32VDC 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 A ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MFU0402FF01000E500 Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Topnienie I²t
0.0028
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
UL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" x 0,013" (1,00mm x 0,50mm x 0,32mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.14 Ohms