MFU0402FF00800E500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
800 mA ~ 32 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MFU0402FF00800E500
Numer produktu DigiKey
MFU0402FF00800E500-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MFU0402FF00800E500
Opis
FUSE BOARD MNT 800MA 32VDC 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MFU0402FF00800E500 Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Prod.
Obudowa / skrzynia
Seria
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Topnienie I²t
0.0023
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
UL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
0,040" x 0,020" x 0,013" (1,00mm x 0,50mm x 0,32mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.22 Ohms