MCU0805MD1001DP500
Numer produktu DigiKey
MCU0805-1.00K-MDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCU0805-1.00K-MDCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCU0805-1.00K-MDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCU0805MD1001DP500
Opis
RES 1K OHM 0.5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
1 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
MCU0805MD1001DP500 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,62mm)