MCU0805MC2260FP500
Numer produktu DigiKey
MCU0805MC2260FP500-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCU0805MC2260FP500
Opis
RES 226 OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
226 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
MCU0805MC2260FP500 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,62mm)