MCU08050D5760BP500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay
Panasonic Industry
W magazynie: 166
Susumu
W magazynie: 5 000
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
Susumu
TE Connectivity Passive Product
576 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MCU08050D5760BP500
Numer produktu DigiKey
231225675761-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCU08050D5760BP500
Opis
RES 576 OHM 0.1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
91 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MCU08050D5760BP500 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)