MCU08050D4992BP500
Numer produktu DigiKey
749-MCU08050D4992BP500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
749-MCU08050D4992BP500CT-ND - Taśma cięta (CT)
749-MCU08050D4992BP500DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCU08050D4992BP500
Opis
RES 49.9K OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
49.9 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
MCU08050D4992BP500 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)