MCT0603MD2491BP100
Numer produktu DigiKey
MCT0603-2.49K-MBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCT0603-2.49K-MBCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCT0603-2.49K-MBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCT0603MD2491BP100
Opis
RES 2.49K OHM 0.1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.49 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
MCT0603MD2491BP100 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)