MCT06030E3161BP500 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MCT06030E3161BP500 |
Opis | MCT 0603-15 0.1% P5 3K16 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 3.16 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę Cienka warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Funkcje Odporny na siarkę |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±15ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,022" (0,55mm) |