MCT06030D5600BP500
Numer produktu DigiKey
749-MCT06030D5600BP500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
749-MCT06030D5600BP500CT-ND - Taśma cięta (CT)
749-MCT06030D5600BP500DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCT06030D5600BP500
Opis
RES 560 OHM 0.1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
MCT06030D5600BP500 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)