MCT06030D2493BP500
Numer produktu DigiKey
749-MCT06030D2493BP500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
749-MCT06030D2493BP500CT-ND - Taśma cięta (CT)
749-MCT06030D2493BP500DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCT06030D2493BP500
Opis
RES 249 KOHM 0.1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
249 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)