MCT06030D1001BP500
Numer produktu DigiKey
MCT0603-1.0K-DBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCT0603-1.0K-DBCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCT0603-1.0K-DBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCT06030D1001BP500
Opis
RES 1K OHM 0.1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCT06030D1001BP500 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,55mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)