MCS04020D4221BE000
Numer produktu DigiKey
749-MCS04020D4221BE000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
749-MCS04020D4221BE000CT-ND - Taśma cięta (CT)
749-MCS04020D4221BE000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCS04020D4221BE000
Opis
MCS 0402-25 0.1% E0 4K22
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.22 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,015" (0,37mm)