MCS04020D3000BE000
Numer produktu DigiKey
749-MCS04020D3000BE000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
749-MCS04020D3000BE000CT-ND - Taśma cięta (CT)
749-MCS04020D3000BE000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCS04020D3000BE000
Opis
RES 300 OHM 0.1% 1/16W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
300 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCS04020D3000BE000 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,015" (0,37mm)