MCA1206MD4991BP100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
Udoskonalony
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Dale
Vishay Dale
W magazynie: 280
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
4.99 kOhms ±0,1% 0,52W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MCA1206MD4991BP100
Numer produktu DigiKey
MCA1206-4.99K-MBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCA1206MD4991BP100
Opis
RES 4.99K OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MCA1206MD4991BP100 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)