MCA12060D2553BP500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TE Connectivity Passive Product
Similar
Vishay Dale
255 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MCA12060D2553BP500
Numer produktu DigiKey
MCA12060D2553BP500-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCA12060D2553BP500
Opis
RES 255K OHM 0.1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MCA12060D2553BP500 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)