MCA12060D2260BP500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 3 006
Arkusz danych
Bezpośrednie
Susumu
Susumu
YAGEO
Udoskonalony
YAGEO
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
226 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MCA12060D2260BP500
Numer produktu DigiKey
231239672261-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MCA12060D2260BP500
Opis
RES 226 OHM 0.1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MCA12060D2260BP500 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)