ACASN1000S1000P1AT
Numer produktu DigiKey
749-1041-2-ND - Taśma i szpula (TR)
749-1041-1-ND - Taśma cięta (CT)
749-1041-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACASN1000S1000P1AT
Opis
RES ARRAY 2 RES 100 OHM 0606
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohm ±0,1% 125mW Moc na element Izolowane 2 Układy i sieci rezystorowe ±25ppm/°C 0606, wypukłe
Kategoria
Moc na element
125mW
Producent
Vishay
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ obwodu
Izolowane
Zastosowania
Dzielnik napięcia (dobrany TCR)
Rezystancja (omy)
100
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±0,1%
Obudowa / skrzynia
0606, wypukłe
Liczba rezystorów
2
Obudowa dostawcy urządzenia
0606
Stosunek dopasowania rezystorów
±0,05%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,059" (1,60mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Dryft stosunku rezystorów
±15ppm/°C
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)