ACASA1002S1002P1AT
Numer produktu DigiKey
749-1024-2-ND - Taśma i szpula (TR)
749-1024-1-ND - Taśma cięta (CT)
749-1024-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACASA1002S1002P1AT
Opis
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm ±0,1% 125mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±25ppm/°C 1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACASA1002S1002P1AT Modele
Kategoria
Liczba wtyków
8
Producent
Vishay
Moc na element
125mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ obwodu
Izolowane
Kwalifikacja
AEC-Q200
Rezystancja (omy)
10k
Zastosowania
Dzielnik napięcia (dobrany TCR)
Tolerancja
±0,1%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba rezystorów
4
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony
Stosunek dopasowania rezystorów
±0,05%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Dryft stosunku rezystorów
±15ppm/°C
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)