ACASA1002S1002P1AT | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ACASA1002S1002P1AT |
Opis | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 38 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10k Ohm ±0,1% 125mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±25ppm/°C 1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ACASA1002S1002P1AT Modele |
Kategoria | Liczba wtyków 8 |
Producent Vishay | Moc na element 125mW |
Seria | Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Klasa Motoryzacja |
Typ obwodu Izolowane | Kwalifikacja AEC-Q200 |
Rezystancja (omy) 10k | Zastosowania Dzielnik napięcia (dobrany TCR) |
Tolerancja ±0,1% | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Liczba rezystorów 4 | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne), wypukłe, zaciski od długiej strony |
Stosunek dopasowania rezystorów ±0,05% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.) |
Dryft stosunku rezystorów ±15ppm/°C | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,022" (0,55mm) |