AC01000001200JA100
Numer produktu DigiKey
749-AC01000001200JA100CT-ND - Taśma cięta (CT)
749-AC01000001200JA100TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
AC01000001200JA100
Opis
RES 120 OHM 1W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms ±5% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Uzwojenie
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, odporność na impulsy, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
100/+180ppm/°C
Temperatura robocza
-40°C - 275°C
Rozmiar / wymiar
0,169" x 0,433" (4,30mm x 11,00mm) (śr. x dł.)