VJ2220A222KBAAT4X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
2200 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ Series 2220 Pkg
VJ2220A222KBAAT4X
Numer produktu DigiKey
VJ2220A222KBAAT4X-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ2220A222KBAAT4X
Opis
CAP CER 2200PF 50V NP0 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ2220A222KBAAT4X Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty, miękkie zakończenie
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,226" x 0,200" (5,74mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,086" (2,18mm)