VJ1812Y222KXEAT5Z
Numer produktu DigiKey
720-1005-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1005-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1005-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1812Y222KXEAT5Z
Opis
CAP CER 2200PF 500V X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VJ1812Y222KXEAT5Z Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,086" (2,18mm)