VJ1812Y104KXEAT5Z
Numer produktu DigiKey
720-1003-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1003-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1003-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1812Y104KXEAT5Z
Opis
CAP CER 0.1UF 500V X7R 1812
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1812Y104KXEAT5Z Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,086" (2,18mm)