VJ1812Y102KXEAT5Z
Numer produktu DigiKey
720-VJ1812Y102KXEAT5ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ1812Y102KXEAT5ZCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ1812Y102KXEAT5ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1812Y102KXEAT5Z
Opis
CAP CER 1000PF 500V X7R 1812
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1812Y102KXEAT5Z Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,086" (2,18mm)