VJ1812A222JXEAT
Numer produktu DigiKey
720-1827-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1827-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1827-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1812A222JXEAT
Opis
CAP CER 2200PF 500V C0G/NP0 1812
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1812A222JXEAT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,086" (2,18mm)