VJ1812A183JXAAT
Numer produktu DigiKey
720-1826-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1826-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1826-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1812A183JXAAT
Opis
CAP CER 0.018UF 50V C0G/NP0 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.018 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VJ1812A183JXAAT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,086" (2,18mm)