VJ1808Y471JBLAT4X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
470 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1808Y471JBLAT4X
Numer produktu DigiKey
VJ1808Y471JBLAT4X-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1808Y471JBLAT4X
Opis
CAP CER 470PF 630V X7R 1808
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1808Y471JBLAT4X Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty, miękkie zakończenie
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,186" x 0,080" (4,72mm x 2,03mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,086" (2,18mm)