VJ1808A681JXCAT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
680 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1808 (4520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1808A681JXCAT
Numer produktu DigiKey
720-1171-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1808A681JXCAT
Opis
CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 1808
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VJ1808A681JXCAT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1808 (4520 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,080" (4,57mm x 2,03mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)