VJ1210Y473KXEAT5Z
Numer produktu DigiKey
720-VJ1210Y473KXEAT5ZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ1210Y473KXEAT5ZCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ1210Y473KXEAT5ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1210Y473KXEAT5Z
Opis
CAP CER 0.047UF 500V X7R 1210
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1210Y473KXEAT5Z Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)