VJ1210Y105KXAAT
Numer produktu DigiKey
720-1822-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1822-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1822-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ1210Y105KXAAT
Opis
CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1210Y105KXAAT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)